fbpx

Rafał Dubicki

Jazz i muzyka estradowa Rafała Dubickiego

Rafał Dubicki jest absolwentem Akademii Muzycznej im. Feliksa Nowowiejskiego na Wydziale Jazzu i Muzyki Estradowej w Bydgoszczy. Trębacz i flugelhornista współpracujący z wieloma polskimi i zagranicznymi artystami m.in.: Alex Band Aleksandra Maliszewskiego, Eljazz Big Band, Pendowsky, Ray Wilson i Genesis, Michał Sołtan. Nagrywał muzykę do nagrodzonego na Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni obrazu Macieja Pieprzycy pt. “Jestem Mordercą”.

Laureat konkursów i festiwali jazzowych

Uczestnik oraz laureat jazzowych konkursów w Polsce , takich jak: Nagroda Główna na konkursie improwizacji w ramach Baszta Jazz Festiwal 2016, Nagroda Specjalna podczas Europejskich Integracji Muzycznych 2011, Nagroda Główna podczas konkursu big bandów w Nowym Tomyślu 2015.

„Story about Emotions” Rafała Dubickiego

26 kwietnia 2019 roku podczas koncertu w warszawskim Nowym Świecie Muzyki miała miejsce premiera debiutanckiej, autorskiej płyty Rafała – “Story about Emotions”. Na płycie znajdziemy autorskie kompozycje, które przenoszą słuchacza w filmowy klimat. Zarówno płyta, jak i koncerty będą idealnym dopełnieniem klimatycznych wieczorów.